Projektor XGIMI - Model AURA - TV ? Tak, ale nie taki jak myślisz....
Projektor XGIMI - Model AURA - TV ? Tak, ale nie taki jak myślisz....

2022 r. kino domowe, czyli powiedzmy... LED TV 60" + amplituner z zestawem głośników lub soundbar?

Ta definicja ulega zmianie wraz z projektorem XGIMI model AURA 4K Ultra HD Short Throw Laser Projector.

Ten laserowy projektor 4K UHD przenosi nas w inny wymiar rozrywki z 8,3 milionami pojedynczych pikseli na ekranie do 150", technologią ALPD i HDR10 oraz niesamowitą jasnością 2400 lumenów. Wszystko to w jednym celu - by zapewnić nam oszałamiająco ostry obraz, żywe, realistyczne kolory oraz głębię - w skrócie to tyle dla "oka".

A co dla "ucha"? Otóż dwa głośniki wysokotonowe oraz dwa głośniki niskotonowe o mocy 15W każdy zapewniają wyraźne tony wysokie, wydobywają dynamiczne tony średnie i mocne basy. A zestaw serwuje nam nie kto inny lecz harman \ kardon.

Czego jeszcze możemy oczekiwać od AURA Laser Projector? Otóż znanego wszystkim z mobilnych i nie tylko urządzeń - systemu Android  czyli
dostępu do ulubionych treści, Android TVTM, Asystenta Google i wbudowanego Chromecast.4.
AURA pozwala korzystać nam z ponad 5000 aplikacji, takich jak Disney +, HBO Max czy YouTube, sterowanie - poprzez pilota w minimalistycznej eleganckiej formie lub komendami głosowym.

Zapytajmy o trwałość jednostki lasera? Źródło światła AURA ma żywotność 20 000 godzin, co znacznie zmniejsza koszty i ogranicza odpady środowiskowe. Przekłada się to na możliwość oglądania 4 godzin dziennie przez ponad 13 lat.

Musimy dostrzec jeszcze jedną istotną cechę projektora XGIMI AURA - jest to nietuzinkowy dodatek do naszej przestrzeni. Jego elegancja wykracza poza sam ekran, z łatwością wpasowuje się on do wystroju domu czy biura. Elegancka konstrukcja i design XGIMI AURA była wielokrotnie nagradzana i z pewnością przekształci każde pomieszczenie w wysokiej klasy kino.

Zapraszamy na prezentację w TD Audio, by na własne oczy i uszy doświadczyć możliwości projektora XGIMI AURA.


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl